Historia prawdziwa -„Carpe diem- Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie…”

Serwus Robaczki !

Dziś w tej formie „widzimy” się po raz ostatni, seria „Historia prawdziwa” dobiega końca.

„Carpe diem- Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie …”- dlatego bawmy się, pomagajmy, nie bójmy wyzwań, żyjmy odważnie, ale z głową, żeby nigdy niczego nie żałować a mieć co wspominać.
W odcinku zobaczycie krótką historie o przeszczepie szpiku, jak to wyglądało z mojej perspektywy i chyba w końcu szczery uśmiech i powrót poczucia szczęścia, radości, że to już koniec… Jestem wolny aż do dziś #ChwiloTrwaj 🙂

Powiem Wam że nie spodziewałem się że przyniesie mi to tyle emocji, tym razem oczywiście tych dobrych, dzięki temu wszystkiemu wiele się nauczyłem, poznałem nowe osoby, zdobyłem nie lada cenne dla mnie doświadczenie a także masę fajnych wspomnień, których nigdy nie zapomnę…. Każdemu z Was „Robaczki” 😀 ,kto dotrwał ze mną i całą historią do końca, WIELKIE DZIĘKUJE BARDZO ! Czuje, że stało się dobrze, a to dopiero początek dlatego, bądźcie czujni i śledźcie bloga, fanpage bo w nowym roku będzie się działo ! A o wszystkim będę Was informował na bieżąco.

Tymczasem dla wszystkich Was, Waszych rodzin, zdrowych, wspólnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego nowego roku ! Aby nie był gorszy niż poprzedni a może i lepszy 😉 !

Zapraszam Was raz jeszcze do lajkowania, komentowania i udostępniania strony, fanpage’a. Daje to dużą siłę i motywacje do działania a także pomaga innym dotrzeć do bloga. Pozdro i miłego oglądania!

#maciasblog #Historiaprawdziwa #WiaraGwarancjąSukcesu

Leave a Reply

Your email address will not be published.