Maciek Jakubiak

Maciek Jakubiak

Serwus! Poznajmy się!

Nazywam się Maciek i tu będę występował pod pseudonimem „ Macias”.

Co tu robię ? I dlaczego to robię ?

– Jestem tu aby, w pewien sposób pomagać, wspierać , motywować  a także czynić dobro bo daje mi to  ogromną siłę i satysfakcję. Chciałbym zacząć działać na większą skale niż dotąd i wiem, że z pomocą dobrych ludzi nie ma w życiu, rzeczy niemożliwych. Ci co tu zostaną na nieco dłużej z czasem zauważą, że u mnie jest zawsze 100% albo nic, chociaż to „nic” czasem też coś znaczy.  I właśnie to będę się starał pokazywać oraz to jak zmieniać największe porażki w choć najmniejsze, ale już  sukcesy. A co z tego wyjdzie czas pokażę.

Co mnie motywuje ?

– To proste. Udało mi się w życiu wiele doznać zarówno tych dobrych jak i nieco gorszych chwil. Zawsze jednak ktoś był i mnie starał się wspierać, choć nie zawsze na to pozwalałem.

 

Tak naprawdę wsparciem i przewodnikiem w moim życiu byli najbliżsi, bo to oni pokazali mi jak żyć i jak odróżniać dobro od zła. Sam dość często nie potrafiłem docenić wielu rzeczy. Niebawem na tym blogu za pośrednictwem Youtuba będą pojawiały się vlogi z „moją historią” i trochę mnie poznacie.

Jaki mam cel ?

-Chciałbym stworzyć pewnego rodzaju grupę, społeczność ludzi pozytywnie zakręconych, wrażliwych, wesołych, a przy tym chcących pomóc innym i nie mówię tu tylko o ludziach, bo chciałbym abyśmy nieśli też pomoc i radość  zwierzakom. Starczy już chyba tego gadania, śledźcie ten blog, komentujcie, lajkujcie, subskrybujcie, obserwujcie i piszcie maile w razie potrzeby, na bieżąco będę was o wszystkim informował i mam nadzieje, że wyniknie z tego coś  pięknego! Pozdro robaczki, Macias!

Maciej Jakubiak